

2 323 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧЕЙ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ БРИЗ ЕВВЕРЕСТ ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ МОЛОЧНИЙ
Стіл письмовий в дитячу, для кабінету, офісу з ЛДСП Школяр 3 Еверест, тумба права Венге темний + дуб молочний
Комп'ютерні та письмові й столи виробника корпусних меблів Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для вашого будинку.
Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу.
Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлена на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Якщо вам потрібно підібрати якісний і недорогий стіл для навчання - зверніть увагу на письмовий стіл Школяр 3 виробника Еверест. Відмінний варіант письмового столу для вашої дитини. Модель Школяр 3 являє собою стіл з ДСП (16 мм з кромкою ПВХ 0.5 мм), виконаний в класичному стилі, має вбудовану тумбу з одним висувним ящиком і декількома полками, прихованими за розпашними дверцями.
Ця модель проста, надійна і досить містка. Конструкція дуже стійка і не вимагає особливого догляду.
Таким чином можна акуратно розмістити книги та інші необхідні предмети. Ручки срібного кольору дуже зручні і освіжають зовнішній вигляд столу.
Характеристики:
Габаритні розміри столу:
Венге темный + Дуб молочный

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 550 мм |
| Длина столешницы | 1100 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество дверок | 1 |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге темный + дуб молочный |