


6 353 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ БРИЗ ЕВЕРЕСТ ДУБ СОНОМА + ТРЮФЕЛЬ
Стіл комп'ютерний в дитячу, для кабінету, офісу з ЛДСП Школяр 6 Еверест, тумба ліва Дуб Сонома + Трюфель
Комп'ютерні та письмові й столи виробника корпусних меблів Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для вашого будинку.
Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу.
Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлена на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Ергономічне і зручне рішення для кімнати учня або студента - багатофункціональний стіл Школяр 6 виробника меблів Еверест. Ця модель відрізняється поєднанням робочого столу, тумби і надбудови з відкритими і закритими поличками. Місткість конструкції просто вражає, а приємні непомітні забарвлення розташовують до зосередженої роботі і навчанні.
Ультрасучасний дизайн і поєднання модних кольорів не залишить байдужим молоде покоління.
Сучасна навчання неможлива без персонального комп'ютера. Тому стіл передбачає все необхідне для роботи з ПК. Висувна поличка для клавіатури оснащена телескопічними направляючими, які відрізняються тривалим терміном служби. Для системного блоку передбачена підставка, яка значно зменшить потрапляння пилу всередину.
Дизайн продуманий таким чином, що підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток.
Характеристики:
Габаритні розміри столу:
Дуб Сонома + Трюфель

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Дуб сонома |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 1250 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Длина столешницы | 1250 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Да |
| Навесные полки | Да |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + трюфель |