

3 326 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ БРИЗ ЕВЕРЕСТ ДУБ СОНОМА + ТРЮФЕЛЬ
Ліжко односпальне з ламінованої ДСП Асторія 2 80x190 Еверест (без матраца) Дуб Сонома + Трюфель
Ліжка меблевої фабрики Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для вашого будинку. Купуючи ліжка меблевої фабрики Еверест ви отримуєте сучасний дизайн, легкість і простоту конструкції. Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлені на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Ліжко Асторія 2 виробника Еверест - це дивовижний приклад доступної, трендової меблі, яка може бути не тільки красивою і привабливою, але і високоякісною, практичною, довговічною, ергономічною і функціональною.
Приємна фактура меблів і приємне контрастне поєднання відтінків, допоможуть освіжити приміщення і звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною і комфортною. Ліжко Асторія 2 це ідеальний варіант дитячого ліжка, який відрізняється привабливим виглядом в поєднанні з мінімалізмом, стриманістю і строгістю дизайну. Ліжко не обтяжене зайвими деталями, які можуть відволікати дитину від сну, є невелике узголів'я, на яке дитина зможе спертися, читаючи книгу перед сном або граючи на планшеті, а також є изножье, завдяки якому дитина не втратить вночі ковдру.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Характеристики:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
Дуб Сонома + Трюфель

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель |
| Цвет | Дуб сонома |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 80х190 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 193 см |
| Ширина кровати | 85 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 74 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Ножки | ЛДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |