



4 338 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ПРИХОЖЕЙ БРИЗ ЕВЕРЕСТ ДУБ СОНОМА + ТРЮФЕЛЬ
Тумба для взуття в передпокій з ламінованої ДСП Бриз ТО 4 Еверест Дуб Сонома + Трюфель
Меблі для передпокою від меблевої фабрики Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для Вашої передпокою. Купивши меблі для прихожей меблевої фабрики Еверест ви отримуєте сучасний дизайн, легкість і простоту конструкції. Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлені на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Тумба для взуття Бриз ТО 4 виробника Еверест - це дивовижний приклад доступної, трендової меблі, яка може бути не тільки красивою і привабливою, але і високоякісною, практичною, довговічною, ергономічною і функціональною.
Приємна фактура меблів і приємне контрастне поєднання відтінків, допоможуть освіжити приміщення і звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною і комфортною.
Тумба для взуття Бриз ТО 4 оснащена відділом з дзеркалом, яке кріпиться на распашні двері з поличками всередині, висувним ящиком і двома відділами для взуття, з відкидними дверцятами.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Дуб Сонома + Трюфель

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель |
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 2100 мм |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Зеркало | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало, ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |