



4 110 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОНАТА ЕВЕРЕСТ ДУБ СОНОМА + БІЛИЙ
Комод Соната 7 з ламінованої ДСП у спальню / вітальню Еверест Дуб Сонома + Білий
Меблева фабрика Еверест була заснована в 2007 році. Протягом багатьох років було стрімкий розвиток виробництва з невеликого цеху, переростає у велику всеукраїнську меблеву фабрику. Підприємство розвивалося, випуск продукції ставав все більше. Компанія Еверест стала впізнаваною. Після успішного розвитку фабрика плавно перебудувалася на виробництво серійних меблів для дому та випустила нову лінійку меблів Соната, з незвичайними формами, але найголовніше з ціною, яка по кишені всім.
Комод на 1 ящик з дверцятами Соната 7 - місткий і стильний комод з модульної системи Соната, який стане практичним місцем для зберігання речей і красивим елементом інтер'єру для спальні або вітальні. Комод Соната 7 Еверест є досить великим і містким. Він складається з одного шухляди і чотирьох різних за розміри орних тумб з полками всередині. Квадратні, контрастні за кольором ручки - головна родзинка всієї серії меблів Соната.
Характеристики:
Габаритні розміри:

Дуб Сонома + Білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 93 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |