

654 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОНАТА ЕВЕРЕСТ ДУБ СОНОМА + БІЛИЙ
Пуф в спальню / передпокій /дитячу / вітальню з ЛДСП Соната Еверест Дуб Сонома
Меблева фабрика Еверест була заснована в 2007 році. Протягом багатьох років було стрімкий розвиток виробництва з невеликого цеху, переростає у велику всеукраїнську меблеву фабрику. Підприємство розвивалося, випуск продукції ставав все більше. Компанія Еверест стала впізнаваною. Після успішного розвитку фабрика плавно перебудувалася на виробництво серійних меблів для дому та випустила нову лінійку меблів Соната, з незвичайними формами, але найголовніше з ціною, яка по кишені всім.
Пуф Соната виробника Еверест з ламінованого ДСП з м'яким сидінням - це дивовижний приклад доступною, трендового меблів, яка може бути не тільки красивою і привабливою, але і високоякісною, практичною, довговічною, ергономічною і функціональною.
Приємна фактура меблів і приємне контрастне поєднання відтінків, допоможуть освіжити приміщення і звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною і комфортною. Пуфік Соната виконаний в строгому дизайн в стилі Модерн. Додає посадочних місць в кімнаті, служить підставкою для втомлених ніг і декоративним доповненням до комплекту меблів.
Характеристики:
Габаритні розміри:

Дуб Сонома
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | ЛДСП |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Длина | 360 мм |
| Комплектация | |
| Наличие ящика | Нет |