

1 509 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОНАТА ЕВЕРЕСТ ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + БІЛИЙ
Тумба приліжкова в спальню Соната з ламінованої ДСП Еверест Венге темний + Білий
Меблева фабрика Еверест була заснована в 2007 році. Протягом багатьох років було стрімкий розвиток виробництва з невеликого цеху, переростає у велику всеукраїнську меблеву фабрику. Підприємство розвивалося, випуск продукції ставав все більше. Компанія Еверест стала впізнаваною. Після успішного розвитку фабрика плавно перебудувалася на виробництво серійних меблів для дому та випустила нову лінійку меблів Соната, з незвичайними формами, але найголовніше з ціною, яка по кишені всім.
Тумба приліжкова Соната виробника Еверест- це дивовижний приклад доступною, трендового меблів, яка може бути не тільки красивою і привабливою, але і високоякісної, практичною, довговічною, ергономічними і функціональною.
Приємна фактура меблів і контрастне поєднання відтінків, допоможуть освіжити приміщення і звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною і комфортною.
Тумба приліжкова Соната - мініатюрна, але в той же час функціональна. Оснащена двома висувними шухлядами.
Характеристики тумби:
Габаритні розміри тумби:

Венге темний + Білий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге темный + белый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |