



1 291 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНАТА ЕВЕРЕСТ ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + БІЛИЙ
Вішалка настінна в передпокій з ламінованої ДСП Соната Щит 600 Еверест Венге темний
Меблі для передпокою від меблевої фабрики Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для Вашої передпокою. Купивши меблі для прихожей меблевої фабрики Еверест ви отримуєте сучасний дизайн, легкість і простоту конструкції. Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлена на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Вішак Щит Соната 600 виробника Еверест - це дивовижний приклад доступною, трендового меблів, яка може бути не тільки красивою і привабливою, але і високоякісної, практичною, довговічною, ергономічними і функціональною.
Приємна фактура меблів і приємне контрастне поєднання відтінків, допоможуть освіжити приміщення і звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною і комфортною. Вішак Щит Соната 600 оснащена полицею для головних уборів, відкритою вішалкою з п'ятьма подвійними, міцними гачками.
Вішак Соната від виробника Еверест є високоякісне меблевий виріб, яке є незамінним елементом будь-якого передпокою кімнати. Дана модель відрізняється простим, але вишуканим дизайном, а так само приємною лаконічною забарвленням, за рахунок чого ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
Габаритні розміри вішалки:

Венге темний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Венге темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Высота | 1300 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |