


1 643 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНАТА ЕВЕРЕСТ ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + БІЛИЙ
Тумба для взуття в передпокій з ламінованої ДСП Соната 600 Еверест Венге темний + Білий
Меблева фабрика Еверест була заснована в 2007 році. Протягом багатьох років було стрімкий розвиток виробництва з невеликого цеху, переростає у велику всеукраїнську меблеву фабрику. Підприємство розвивалося, випуск продукції ставав все більше. Компанія Еверест стала впізнаваною. Після успішного розвитку фабрика плавно перебудувалася на виробництво серійних меблів для дому та випустила нову лінійку меблів Соната, з незвичайними формами, але найголовніше з ціною, яка по кишені всім.
Тепер Ваше взуття не буде хаотично розкидане по всьому коридору, про це подбає тумба для взуття від меблевої фабрики Еверест. Вона має консервативний дизайн. Модель повністю виготовлена з ламінованого ДСП, який відрізняється не тільки міцністю, але і презентабельністю. Тумба для взуття складається з відкидного ящика, який призначений для взуття, і зручного сидіння.
Тумба для взуття з м'яким сидінням Соната 600 виробника Еверест - це інтер'єр, зручний для всіх членів сім'ї.
З тумбою для взуття Соната 600 Ви можете легко організувати сучасне, функціональне і естетичне простір передпокою. Невеликі розміри тумби дозволяють максимально використовувати навіть невеликі інтер'єри.
Варто відзначити - при її невеликих розмірах тумба обладнана м'яким сидінням і дуже містка.
Характеристики:
Габаритні розміри:

Венге темний + Білий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге темный + белый |
| Цвет | Венге темный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |