



3 257 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНАТА ЕВЕРЕСТ ВЕНГЕ ТЕМНИЙ +ДУБ КРАФТ ЗОЛОТИЙ
Тумба для взуття в передпокій з ламінованої ДСП Соната 800 Еверест Венге темний + Дуб крафт золотий
Меблева фабрика Еверест була заснована в 2007 році. Протягом багатьох років було стрімкий розвиток виробництва з невеликого цеху, переростає у велику всеукраїнську меблеву фабрику. Підприємство розвивалося, випуск продукції ставав все більше. Компанія Еверест стала впізнаваною. Після успішного розвитку фабрика плавно перебудувалася на виробництво серійних меблів для дому та випустила нову лінійку меблів Соната, з незвичайними формами, але найголовніше з ціною, яка по кишені всім.
Тепер Ваше взуття не буде хаотично розкидане по всьому коридору, про це подбає тумба для взуття від меблевої фабрики Еверест. Вона має консервативний дизайн. Модель повністю виготовлена з ламінованого ДСП, який відрізняється не тільки міцністю, але і презентабельністю. Тумба для взуття Соната 800 виробника Еверест - це інтер'єр, зручний для всіх членів сім'ї. Тумба складається з однієї шухляди і двох відділень з відкидними дверцятами.
З тумбою для взуття Соната 800 Ви можете легко організувати сучасне, функціональне і естетичне простір передпокою. Невеликі розміри тумби дозволяють максимально використовувати навіть невеликі інтер'єри.
Варто відзначити - при її невеликих розмірах тумба обладнана м'яким сидінням і дуже містка.
Характеристики:
Габаритні розміри:

Венге темний + Дуб крафт золотий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге темный + Дуб крафт золотой |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1050 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |