



3 359 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧЕЙ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНАТА ЕВЕРЕСТ ДУБ СОНОМА + БІЛИЙ
Стіл комп'ютерний у дитячу, в кабінет, офіс з ЛДСП Соната Еверест Дуб Сонома + Білий
Меблева фабрика Еверест була заснована в 2007 році. Протягом багатьох років було стрімкий розвиток виробництва з невеликого цеху, переростає у велику всеукраїнську меблеву фабрику. Підприємство розвивалося, випуск продукції ставав все більше. Компанія Еверест стала впізнаваною. Після успішного розвитку фабрика плавно перебудувалася на виробництво серійних меблів для дому та випустила нову лінійку меблів Соната, з незвичайними формами, але найголовніше з ціною, яка по кишені всім.
Комп'ютерні та письмові й столи виробника корпусних меблів Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для вашого будинку.
Стіл комп'ютерний Соната виробника Еверест - ідеальне рішення для організації робочого простору в офісі, а також для облаштування молодіжної кімнати. Лаконічний класичний дизайн прекрасно підійде для приміщення будь-яких розмірів.
Якщо Вам потрібно організувати робочий куточок будинку - стіл комп'ютерний Соната виручить Вас. Велика стільниця дозволить розмістити все шкільне приладдя та допоміжні матеріали для навчання і при цьому залишиться багато місця для навчання.
На столі вистачить місця для підручників, комп'ютера і письмового приладдя. Стіл можна використовувати як комп'ютерний для ноутбука. Прямий стіл з тумбою на 3 висувних ящика не займає багато місця у Вашій кімнаті, але в той же час зручний і місткий.
Модель оперативно збирається у колективні та персональні робочі місця.
Характеристики:
Габаритні розміри столу:

Дуб Сонома + Білий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Цвет | Дуб сонома + белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 740 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Размеры столешницы | |
| Глубина столешницы | 550 мм |
| Длина столешницы | 1100 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |