



3 153 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МІКС ЕВЕРЕСТ ДУБ СОНОМА + БІЛИЙ
Передпокій комплект з ламінованої ДСП Мікс 80 х 38 х 200 Еверест Дуб Сонома + Білий
Передпокій Мікс - новий погляд на сучасний домашній затишок.
Ви шукаєте ідею для розміщення сучасного коридору? Передпокій Мікс, була розроблена для того, щоб насолоджуватися з порога Вашого будинку. Простота вироби була доповнена дзеркалом в передпокої Мікс.
Не дивлячись на стиль мінімалізму, передпокій Мікс дуже містка і універсальна . У комплект входить тумба для взуття на 2 секції, дзеркало, щит на 4 гачка і 2 полички для зберігання дрібниць і ключів. Матеріал виготовлення корпусу і фасадів передпокої - ламіноване ДСП товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0.5 мм.
Передпокій Мікс меблевої фабрики Еверест може помітно додати функціональності будь-якого передпокою кімнаті.
До складу передпокої входять наступні елементи:
Характеристики:
Габаритні розміри:

Дуб Сонома + Білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет | Дуб сонома + белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + белый |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2000 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Длина | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, зеркало |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |