



6 624 ₴
Пріхожа цільна з ламінованої ДСП Авео 2 120 х 38 х 210 Еверест з дзеркалом
Меблі для передпокою від меблевої фабрики Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для Вашої передпокою. Купивши меблі для прихожей меблевої фабрики Еверест ви отримуєте сучасний дизайн, легкість і простоту конструкції. Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлена на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Комфортна передпокій Авео 2 складається з нижньої тумби для взуття з відкидними дверцятами, щита на який кріпляться гачки для одягу та сумок, шафи з дзеркальними дверима. Дана модель передпокої цікава своїм стильним сучасним дизайном і функціональністю. У ній також присутня відкрита полиця для головних уборів.
Передпокій стійка до забруднень, має приємну забарвлення, її легко підтримувати в чистоті.
Меблі для передпокою Авео 2 виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0.5 мм. Сучасна комбінація кольорів гарнітура дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Виробник пропонує два варіанти кольорового рішення на вибір покупця

Дуб Сонома + Трюфель Венге темний + Дуб молочний

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Дуб сонома + трюфель |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2100 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |