




3 566 ₴
Комод у вітальню, спальню, передпокій з ламінованої ДСП К 1 Еверест
Кожна кімната має свою тумбочку для певних речей. І це не спроста. Комоди дуже зручні і функціональні. Вони допоможуть вам легко впорядкувати речі і навести порядок в домі. Стильний сучасний комод може служити як підставка під телевізор, органайзер дрібних речей, тумбочка для косметики, білизни і так далі. Неможливо перелічити всі функції сучасного комода або тумби - вони просто незамінний елемент меблювання.
Простий і лаконічний дизайн цієї моделі підкорив багатьох споживачів. Його прямі форми і проста забарвлення під текстуру дерева привнесуть в житло практичність і затишок.
Комод К 1 від фабрики Еверест - це функціональність за доступною ціною. Купити комод До 1 можна для доповнення вже готового гарнітура або в комплекті модульних меблів. У будь-якому випадку дана модель красиво доповнить ваше житло і стане незамінною річчю.
Має чотири містких висувних ящика. Матеріал виготовлення корпусу і фасадів комода - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0.5 мм. Комод відмінно підійде для маленької кімнати і вмістить всі Ваші речі і одяг.
Комод підійде також для меблювання готелів, готелів та інших закладів.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Виробник пропонує три варіанти колірного рішення на вибір покупця

Дуб Сонома Венге темний Венге темний + Дуб молочнй
Тип напрямних для висувних ящиків

Роликовые направляющие Телескопические направляющие

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет | Дуб сонома |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 73 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые, Телескопические (шариковые) |
| Механизм выдвижения ящиков | Телескопические направляющие |