

4 051 ₴
Комплект меблів в передпокій з ламінованої ДСП Тандем 90 х 38 х 200 Еверест з дзеркалом тумба ліва
Меблі для передпокою від меблевої фабрики Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для Вашої передпокою. Купивши меблі для прихожей меблевої фабрики Еверест ви отримуєте сучасний дизайн, легкість і простоту конструкції. Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлена на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Передпокій Тандем виробника Еверест - новий погляд на сучасний домашній затишок.
Ви шукаєте ідею для розміщення сучасного коридору? Передпокій Тандем була розроблена для того, щоб насолоджуватися з порога Вашого будинку.
Простота вироби була доповнена дзеркалом в передпокої Тандем і оригінальною формою ручок.
Передпокій Тандем складається з нижньої тумби для взуття з м'яким сидінням і висувного ящика для дрібниць і навісного щита, на якому кріпляться дзеркало і гачки для одягу.
До складу комплекту входять наступні елементи:
Характеристики:
Габаритні розміри:
Виробник пропонує два варіанти кольорового рішення на вибір покупця

Дуб Сонома + Трюфель Венге темний + Дуб молочний

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Дуб сонома + трюфель |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2000 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Длина | 900 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |