


5 602 ₴
Пріхожа цільна з ламінованої ДСП Рів'єра 90 х 38 х 200 Еверест з дзеркалом Венге темний + Дуб молочний
Меблі для передпокою від меблевої фабрики Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для Вашої передпокою. Купивши меблі для прихожей меблевої фабрики Еверест ви отримуєте сучасний дизайн, легкість і простоту конструкції. Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлена на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Передпокій Рів'єра виробника Еверест - новий погляд на сучасний домашній затишок. Ви шукаєте ідею для розміщення сучасного коридору? Передпокій Рів'єра була розроблена для того, щоб насолоджуватися з порога Вашого будинку. Простота вироби була доповнена дзеркалом в передпокої Рів'єра і оригінальною формою ручок.
Функціональність забезпечується аксесуарами з більш високим стандартом можна придбати окремо, гарантуючи плавне й тихе закриття фасадів і висувних ящиків.
Передпокій Рів'єра складається з нижньої тумби з орними дверцями для зберігання взуття, невеликого пенала з ящиками і орної дверцятами, на яку встановлюється дзеркало і щита, на який кріпляться гачки для одягу.
Характеристики:
Габаритні розміри:

Венге темний + Дуб молочний

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге темный + дуб молочный |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2000 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Длина | 900 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, зеркало |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |