

3 415 ₴
Шафа розпашна у передпокій, вітальню, спальню з ламінованої ДСП ШП 1 Еверест
Шафи меблевої фабрики Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для вашого будинку. Купивши шафу меблевої фабрики Еверест ви отримуєте сучасний дизайн, легкість і простоту конструкції. Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлена на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Шафа ШП 1 виробника Еверест - іпредмет нтер'єру, зручний для всіх членів сім'ї.
З шафою ШП 1 ви можете легко організувати сучасний, функціональний і естетичноий простіру. Невеликі розміри меблів дозволяють максимально використовувати навіть невеликі інтер'єри.
Внутрішній простір шафи організовано грамотно: є дві полиці (зверху і знизу) і просторий відсік для зберігання одягу на вішалках.
Шафа ШП 1 від вітчизняної торгової марки Еверест Меблі можна використовувати в передпокої, житловій кімнаті або в приймальні офісу. Виріб виготовлено з ДСП (кромка ПВХ 0.5 мм).
Вибираючи шафу ШП 1 створюйте функціональні передпокій або спальню для всієї родини.
Характеристики шафи:
Габаритні розміри шафи:

Дуб Сонома + Трюфель Венге темний + Дуб молочний

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2000 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 380 мм |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Ширина | 600 мм |
| Цвет | Дуб сонома + трюфель |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полка для обуви | 1 шт |