
1 089 ₴
Полиця навісна у вітальню з ЛДСП ПН 4 Еверест
Полки виробника меблів Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для Вашого будинку. Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлена на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Настінна полиця ПН 4 - просте і елегантне рішення. Настінна полиця ПН 4 дозволить Вам створити цікаву настінну обробку. Вона добре впишеться в просторій, а також і невеликій кімнаті.
Ідеальне місце для розміщення декоративних елементів і фотографій. Встановивши на ній книги, Ви створите домашню міні-бібліотеку і, завдяки розділу праворуч, Ви можете бути впевнені, що на полиці завжди буде місце для Ваших улюблених речей.
Полиця навісна ПН 4 виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0.5 мм. Полку ПН 4 має 2 яруси, сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Кріплення в стіну в комплект поставки не входить.
Характеристики:
Габаритні розміри полки:
Виробник пропонує три варіанти колірного рішення на вибір покупця

Дуб Сонома Венге темний Венге темний + Дуб млочний

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 520 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 1100 мм |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 200 мм |
| Цвет | Дуб сонома + трюфель |