


3 140 ₴
Комод у вітальню, спальню з ламінованої ДСП К 3 Люкс Еверест
Кожна кімната має свою тумбочку для певних речей. І це не спроста. Комоди дуже зручні і функціональні. Вони допоможуть вам легко впорядкувати речі і навести порядок в домі. Стильний сучасний комод може служити як підставка під телевізор, органайзер дрібних речей, тумбочка для косметики, білизни і так далі. Неможливо перелічити всі функції сучасного комода або тумби - вони просто незамінний елемент меблювання.
Простий і лаконічний дизайн цієї моделі підкорив багатьох споживачів. Його прямі форми і проста забарвлення під текстуру дерева привнесуть в житло практичність і затишок.
Комод К 3 Люкс виробника Еверест - це відмінне рішення для квартири будь-яких розмірів. Модель виглядає дуже стильно і по-сучасному.
Комод складається з тумби з полицею і чотирьох висувних ящиків. Таким чином ви отримуєте можливість упорядкувати різні речі. Матеріал корпусу і фасадів комода - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0.5 мм. Комод відмінно підійде для спальні як для зберігання речей, так і для постільної білизни. Висота комода дозволяє встановити на нього телевізор і він буде на оптимальній висоті для комфортного перегляду. Відмінне якість не поступається привабливому дизайну. Поєднання функціональності та вигідної ціни тільки зміцнює бажання купити комод К 3 Люкс.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Виробник пропонує три варіанти колірного рішення на вибір покупця

Дуб Сонома Венге темний Венге темний + Дуб молочнй
Тип напрямних для висувних ящиків

Роликові Телескопічні

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб сонома |
| Механизм выдвижения ящиков | Роликовые направляющие |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Высота комода | 73 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |