





11 343 ₴
Комплект меблів у передпокій з ламінованої ДСП Соната Комплект 21 Еверест Венге темний + Білий
Передпокій Соната Комплект 21 - це ненав'язливий дизайн в поєднанні з ергономічністю, функціональністю і компактністю.
Природний, теплий і природний відтінок меблів буде дуже ефектно гармоніювати з сучасними матеріалами.
Крім привабливого і стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі може похвалитися чудовою якістю і надійністю конструкцій.
Передпокій Соната Комплект 21 підійде для сучасних інтер'єрів і невеликих квартир.
Матеріал виготовлення:
Колір

У комплект Передпокій Соната Комплект 21 входять:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге темный + белый |
| Цвет | Венге темный |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 2 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2050 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, зеркало |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |