




13 733 ₴
Комплект меблів у передпокій з ламінованої ДСП Комплект Бриз 4 Еверест Дуб Сонома + Трюфель
Дана модель передпокою Бриз Комплект 4 Еверест цікава своїм стильним сучасним дизайном і функціональністю. У ній також присутня відкрита полиця для головних уборів.
Передпокій стійка до забруднень, має приємну забарвлення, її легко підтримувати в чистоті.
Вона привнесе у Вашу оселю сприятливу атмосферу і сімейне спокій.
При виборі меблів основними параметрами є комфорт, зручність, практичність, ну і, звичайно, зовнішній вигляд.
Матеріал виготовлення:
Колір

У комплект Передпокій Бриз Комплект 4 входять:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 4 |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало, ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2000 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 2100 мм |