
793 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧЕЙ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНАТА ЕВЕРЕСТ ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + БІЛИЙ
Полиця навісна у дитячу з ЛДСП Соната 1100 Еверест Венге темний
Навісна полиця Соната 1100 виробника Еверест - просте і елегантне рішення. Навісна полиця дозволить вам створити цікаву настінну обробку. Вона добре впишеться в просторій, а також і невеликій кімнаті. Ідеальне місце для розміщення декоративних елементів і фотографій. Встановивши на ній книги, ви створите домашню міні-бібліотеку і, завдяки розділу праворуч, ви можете бути впевнені, що у полки завжди буде місце для Ваших улюблених речей.
Характеристики:
Габаритні розміри полки:

Венге темний

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних полок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжная полка |
| Цвет | Венге темный |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге темный |
| Габаритные размеры книжной полки | |
| Высота полки | 450 мм |
| Глубина полки | 200 мм |
| Ширина (длина) полки | 1100 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |