
2 298 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ БРИЗ ЕВЕРЕСТ ДУБ СОНОМА + ТРЮФЕЛЬ
Надбудова для столу Школяр 3, 4, 5 з ламінованої ДСП Еверест Дуб Сонома + Трюфель
Меблева фабрика Еверест була заснована в 2007 році. Протягом багатьох років було стрімкий розвиток виробництва з невеликого цеху, переростає у велику всеукраїнську меблеву фабрику. Підприємство розвивалося, випуск продукції ставав все більше. Компанія Еверест стала впізнаваною. Після успішного розвитку фабрика плавно перебудувалася на виробництво серійних меблів для дому та випустила нову лінійку меблів Соната, з незвичайними формами, але найголовніше з ціною, яка по кишені всім.
З перших років навчання книг і зошитів трохи, тому немає необхідності відразу купувати дорогі габаритні столи. Але з часом кількість літератури та інших пристосувань зростає.
Щоб тримати кімнату в порядку знадобиться надбудова для столу.
Тому виробник подбав, щоб її можна було придбати окремо, не втрачаючи на якості або вартості.
Надбудова для столу Школяр 3, 4, 5 надійно кріпитися до столу і здатна витримати різні навантаження. Злагоджена робота інженерів і дизайнерів виробника дозволяє даному модульному елементу бути надійним і гарним доповненням столу одночасно.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:

Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 250 мм |
| Цвет | Дуб сонома |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 960 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Тип мебели | надстройка для стола |