

6 352 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РОМБО СВІТ МЕБЛІВ
Комод 3Ш+3Ш - є одним з елементів модульної спальні Ромбо.
Немає нічого більш благородного в інтер'єрі, ніж елементи білого кольору. У поєднанні з теплою деревної фактурою білі меблі створюють приголомшливий ефект і по-домашньому затишну атмосферу. Її можна поєднувати з будь-яким стилем, крім хіба що традиційної класики. Мінімалізм, лофт, кантрі, скандинавський, модерн - будь-який інтер'єр заграє новими фарбами, якщо доповнити його деревно-білими меблями.
Корпус і фасади виготовлені з ламінованого ЛДСП. Ящики укомплектовані напрямними повного висунення (телескопічні) що дає можливість плавного закривання фасадів.
Можна придбати окремо, можна придбати комплектом. Товар продається в розібраному вигляді в фабричній упаковці.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Аляска, Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления комода | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Высота комода | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ЛДСП |