

3 570 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РОМБО СВІТ МЕБЛІВ
Тумба приліжкова Ромбо - один з модульних елементів меблів серії Ромбо. Дана система складається з багатьох позицій, ознайомиться з якими Ви зможете на нашому сайті.
Корпус тумби виконаний з ДСП в світлому кольорі зі структурою дерева - аляска. Фасади меблів серії Ромбо виготовляються з ДСП в комбінованому кольорі, який поєднує колір аляска зі структурою дерева і однотонний білий.
Модульна спальня Ромбо - новинка фабрики "Світ меблів" (Svit Mebliv), яка зарекомендувала себе, як виробник високоякісних меблів на ринку України. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні, а різноманітність кольорів і дизайнів дозволить підібрати меблі на будь-який смак, і при цьому заощадити сімейний бюджет, адже не дивлячись на високу якість, меблі мають доступні ціни.
Спальня Ромбо має прості лаконічні форми, і виконана в світлих пастельних тонах, які прекрасно впишуться як в світлий, так і в темний інтер'єр спальні. Родзинка спальні Ромбо - вишукане ліжко з м'яким узголів'ям у вигляді ромбів.
Корпус і фасади меблів Ромбо виконані з ДСП в кольорі аляска, фасади комбіновані - аляска з білими вставками.
Спальня складається з різних елементів, на нашому сайті представлені кілька різних за розмірами комодів і шаф, що дозволить підібрати максимально відповідний Вам варіант, так як всі позиції можна замовити окремо.
Корпус: аляска (ДСП).
Фасады: аляска/белый (ДСП).
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ДСП |