

9 472 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РОМБО СВІТ МЕБЛІВ
Ліжко Ромбо фабрики Світ меблів - один з модульних елементів меблів серії Ромбо. Корпус ліжка виконаний з ДСП в світлому кольорі зі структурою дерева - аляска. Фасади меблів серії Ромбо виготовляються з ДСП в комбінованому кольорі, який поєднує колір аляска зі структурою дерева і однотонний білий.
Затишок і комфорт із сучасною модульною спальнею Ромбо від Світ Меблів.
Немає нічого більш свіжого, чистого і благородного в інтер'єрі, ніж елементи білого кольору. У поєднанні з теплою деревної фактурою білі меблі створюють приголомшливий ефект і по-домашньому затишну атмосферу. Її можна поєднувати з будь-яким стилем, крім хіба що традиційної класики. Мінімалізм, лофт, кантрі, скандинавський, модерн - будь-який інтер'єр заграє новими фарбами, якщо доповнити його деревно-білими меблями Ромбо від українського виробника Світ Меблів.
Корпус: аляска (ДСП).
Фасади: аляска /білий (ДСП).
Ліжко комплектується каркасом "СМ". Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Матеріал м'якої частини узголів'я - тканина.
Розміри:
Розмір спального місця: 160х200 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206.2 см |
| Ширина кровати | 165 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | ткань |