

6 674 ₴
ІНШІ ПОЗИЦІЇ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІВІАН ВИРОБНИКА СВІТ МЕБЛІВ
Комод 3Ш+3Ш Вівіан в спальню Світ Меблів
Комод 3 + 3Ш Вівіан фабрики Світ меблів - один з модульних елементів меблів серії Вівіан. Дана система складається з багатьох позицій, ознайомиться з якими Ви зможете на нашому сайті.
Корпус комода виконаний з ДСП в світлому кольорі зі структурою дерева - артвуд світлий. Фасади меблів серії Вівіан виготовляються з ДСП в комбінованому кольорі, який поєднує колір артвуд світлий зі структурою дерева і індастріал .
Можна придбати окремо, можна придбати комплектом. Товар продається в розібраному вигляді в фабричній упаковці.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Аляска, Серый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Высота комода | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ДСП |