


14 589 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОТОС ДУБ ФРЕГАТ/АНТРАЦИТ СВІТ МЕБЛІВ
Шафа (шкаф) з ДСП в спальню/вітальню/дитячу Лотос (дуб гранж/антрацит) Світ Меблів
Шафа 4Д Лотос в сучасному поєднанні кольорів Дуб фрегат і антрацит від виробника Світ Меблів. Виготовляється з якісних матеріалів і фурнітури (ламіноване ДСП класу Е1, не містить шкідливих клеїв і смол, товщиною 16мм). Шафа Лотос з ящиками і дзеркалами має стильний зовнішній вигляд, практичність і лаконічність дизайну.
Елементи модульної спальні Лотос можна придбати окремо, що дозволяє створити потрібний Вам комплект у кімнату.
Характеристики:
Корпус: дуб гранж (ДСП).
Фасади: дуб гранж /антрацит (ДСП).
Модель комплектується висувними ящиками на роликових направляючих.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Форма фасада | прямой |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб фрегат, Антрацит |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип комплекта | модульный |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1880 мм |
| Глубина шкафа | 570 мм |
| Высота шкафа | 2440 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ДВП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Антресоль | Да |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |