


3 383 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОТОС ДУБ ФРЕГАТ/АНТРАЦИТ СВІТ МЕБЛІВ
Столик туалетний з ДСП в спальню Лотос дуб гранж/антрацит Світ Меблів
Туалетний столик в сучасному поєднанні кольорів Дуб фрегат і антрацит від виробника Світ Меблів. Виготовляється з якісних матеріалів і фурнітури (ламіноване ДСП класу Е1, не містить шкідливих клеїв і смол, товщиною 16мм).
Столик туалетний Лотос зі зручною стільницею, відкритими поличками і дверцями з обох сторін стільниці, в центрі розташовано дзеркало. Стильний зовнішній вигляд, практичність і лаконічність дизайну меблів Лотос, наявність різних елементів які можна придбати окремо, дозволяє створити потрібний Вам комплект у кімнату.
Характеристики:
Переваги меблів "Лотос" від Світ Меблів:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Тип комплекта | модульный |
| Комплектация | |
| Тумба | 2 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 130 см |
| Глубина столика | 39 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 150 см |