


2 311 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОТОС ДУБ ФРЕГАТ/АНТРАЦИТ СВІТ МЕБЛІВ
Тумбочка довжиною виготовляється з якісного ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих клеїв та смол) товщиною 16 мм в сучасному стилі з поєднанням кольорів ДСП Дуб фрегат та Антрацит на фасадах меблів. Тумба від виробника "Світ Меблів" з висувними шухлядами, є елементом модульної спальні, де кожний елемент можна придбати окремо та підібрати потрібний комплект для Вашої кімнати. Контрасне поєднання кольорів, прямі лінії, акуратні чорні ручки на фасаді, простота та лаконічність дизайну меблів для спальні Лотос створить цікаву атмосферу у вашій кімнаті.
Розміри:
Корпус: дуб гранж (ДСП).
Фасади: дуб гранж/антрацит (ДСП).
Модель обладнана висувними шухлядами на роликових направляючих.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 40.5 см |
| Высота тумбы | 51 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Фасады | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |