

8 797 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КІМ ДУБ АРТИЗАН/БІЛИЙ СВІТ МЕБЛІВ
Шафа (шкаф) з ДСП в спальню/вітальню/дитячу Кім (дуб артизан/білий) Світ Меблів
Модульна спальня Кім New — це одна з новинок фабрики Світ Меблів. Фабрика використовує якісну ДСП і фурнітуру вітчизняного виробництва. Спальня може продаватися помодульно та в комплекті. В неї входить широка містка шафа, двоспальне ліжко, невеликий комод, приліжкові тумби та туалетний столик з ящиком і тумбочкою. Такий комплект буде контрастно та стильно виглядати у вашій спальні.
Характеристики модульної спальні Кім New:
Розміри (довжина*висота*глибина):
Матеріали:
Корпус - ДСП;
Фасад - МДФ
Колір: дуб артизан/білий
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип комплекта | модульный |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1700 мм |
| Глубина шкафа | 590 мм |
| Высота шкафа | 1990 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Антресоль | Да |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |