

2 215 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КІМ ДУБ АРТИЗАН/БІЛИЙ СВІТ МЕБЛІВ
Столик туалетний з ДСП в спальню Кім дуб артизан/білий Світ Меблів
Туалетний столик Кім (дуб артизан/білий) відноситься до модульної спальні Кім (дуб артизан/білий). Це одна з новинок фабрики СМ. Корпус спальні виконується в кольорі "дуб артизан", а фасади комбіновані кольорами "дуб артизан/білий". Фабрика використовує якісну ДСП і фурнітуру вітчизняного виробництва.
Розміри (довжина*висота*глибина):
Матеріали:
Корпус - ДСП;
Фасад - ДСП
Колір: дуб артизан/білий
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Комплектация | |
| Тумба | 1 шт |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дверка | 1 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 93 см |
| Глубина столика | 41 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 141 см |