

2 130 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КІМ ДУБ АРТИЗАН/БІЛИЙ СВІТ МЕБЛІВ
Комод з ДСП в спальню, вітальню, дитячу Кім дуб артизан / білий Світ Меблів
Комод Кім належить до модульної спальні Кім (дуб артизан / білий). Це одна із новинок фабрики СМ. Корпус спальні виконується в кольорі "дуб артизан", а фасади комбіновані кольорами "дуб артизан / білий". Фабрика використовує якісну ДСП та фурнітуру вітчизняного виробництва.
Розміри (довжина*висота*глибина):
Матеріали:
Корпус - ДСП;
Фасад - ДСП
Колір: дуб артизан / білий
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 73 см |
| Глубина комода | 43 см |
| Высота комода | 70 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |