

1 951 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНЯ АНТРАЦИТ/АРТВУД СВІТЛИЙ СВІТ МЕБЛІВ
Столик туалетний з ДСП в спальню Соня антрацит/артвуд світлий Світ Меблів
Туалетний стіл з дзеркалом з модульної системи "Соня" (антрацит/артвуд світлий), виробництво фабрики Svit Mebliv (Світ Меблів) , Україна.
Спальня Соня New представлена компанією Світ Меблів — модернова сучасна спальня в гармонійному поєднанні ДСП дерев'яної структури із матованим антрацитом. Така комбінація надасть Вашій кімнаті особливого настрою. Атмосфера чистоти та свіжості, легкості та невимушеності — це гарантуватиме Вашим покоям спальня Соня в новому дизайні.
В колекції модульної спальні присутні всі необхідні елементи для облаштування кімнати: двоспальне ліжко, приліжкова тумба, туалетний столик з дзеркалом, велика шафа з висувними ящиками внизу. Якісна фурнітура, зручні розміри елементів, вмістка шафа та зручне ліжко — такі характеристики не змусять Вас шукати їм заміну.
Розміри:
Матеріали:
Корпус: артвуд світлий (ДСП).
Фасади: антрацит/артвуд світлий (ДСП).
Модель комплектується висувними ящиками на роликових направляючих.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Тип комплекта | модульный |
| Комплектация | |
| Тумба | 1 шт |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дверка | 1 шт |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 81.5 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 127 см |