

10 278 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОНЯ СВІТЛИЙ ВЕНГЕ/ТЕМНИЙ ВЕНГЕ
Шафа "Соня" (світлий венге/темний венге) Світ меблів - може помітно прикрасити інтер'єр Вашого будинку, через використання сучасних тенденцій в оформленні декору меблів. Не можна не відзначити використання спокійних тонів, що виділяє дизайн моделі серед інших. Використання шафи дозволить зручно розміщувати і зберігати багато речей домашнього гардеробу. Товар являє собою конструкцію з полиць і тремпеля для одягу на плічках. Виріб входить в комплект спальні «Соня» (світлий венге/темний венге).
Корпус і фасад виготовлені з ДСП, використання цього компонента збереже значну функціональність і зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років.
Кольори: дуб молочний/ венге магія
Поставка проводиться в розібраному вигляді.
Розміри шафи:
Матеріали:
Корпус - ДСП;
Фасад - ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Тип | Шкаф |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт. |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 199 мм |
| Глубина шкафа | 59 мм |
| Ширина шкафа | 170 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Тип комплекта | модульный |
| Производитель | Мир мебели |