

2 246 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНЯ СВІТЛИЙ ВЕНГЕ/ТЕМНИЙ ВЕНГЕ СВІТ МЕБЛІВ
Комод з модульної системи "Соня" (світлий венге/темний венге), виробництво фабрики Svit Mebliv (Світ Меблів), Україна.
Спальня Соня New представлена компанією Світ Меблів — модернова сучасна спальня. Класична комбінація кольорів надасть Вашій кімнаті особливого настрою. Атмосфера чистоти та свіжості, легкості та невимушеності — це гарантуватиме Вашим покоям спальня Соня в новому дизайні.
В колекції модульної спальні присутні всі необхідні елементи для облаштування кімнати: двоспальне ліжко, приліжкова тумба, туалетний столик з дзеркалом, велика шафа з висувними ящиками внизу, комод. Якісна фурнітура, зручні розміри елементів, вмістка шафа та зручне ліжко — такі характеристики не змусять Вас шукати їм заміну.
Характеристика:
Розміри:
Матеріали:
Корпус: венге магія (ДСП)
Фасади: дуб молочний/венге магія (ДСП)
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 42 см |
| Высота комода | 70 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |