

4 260 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОТОС СВ.ВЕНГЕ/ТЕМНИЙ ВЕНГЕ СВІТ МЕБЛІВ
Комод з ДСП в спальню, вітальню, дитячу Лотос (св.венге/темний венге) Світ Меблів
Комод Лотос в сучасному поєднанні кольорів Світлий венге і Темний венге від виробника Світ Меблів. Виготовляється з якісних матеріалів і фурнітури (ламінована ДСП класу Е1, не містить шкідливих клеїв і смол, товщиною 16мм). Комод Лотос з ящиками, дверцями має стильний зовнішній вигляд, практичність і лаконічність дизайну.
Елементи модульної спальні "Лотос" можна придбати окремо, що дозволяє створити потрібний Вам комплект у кімнату.
Характеристики:
Переваги меблів "Лотос" від Світ Меблів / Світ меблів:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб венге |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 151 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Высота комода | 92 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |