

20 049 ₴
Стінка Оскар від виробника Світ Меблів. Корпус і фасади цієї стінки виготовлені з високоякісної плити ДСП. Кольорове рішення - Світлий венге/Темний венге. Такі стінки дуже практичні і зручні в будь-якому інтер'єрі - вони не займають багато місця, виглядають акуратно і красиво. Глянець на фасадах надає приміщенню свіжості, простору, акуратності, а світлий венге завжди вважався "чистим" кольором. Тому, перебувати у вітальні зі стінкою Оскар Вам буде завжди легко і комфортно.
Загальні габарити:
Ніша під ТВ:
Корпус: темний венге (ДСП).
Фасади: світлий венге (ДСП).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Состав стенки | |
| Шкаф для одежды (распашные двери) | 1 шт |
| Витрина | 1 шт |
| Навесной шкафчик | 3 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3600 мм |
| Глубина стенки | 520 мм |
| Высота стенки | 2060 мм |
| Размер ниши под ТВ | |
| Ширина | 865 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Высота | 665 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | ДСП |
| Корпус | ДСП |