

7 289 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КАНТРІ СВІТ МЕБЛІВ
Комод 100 Кантрі - місткий комод модульної системи Кантрі Світ Меблів. У ньому 5 висувних шухляд на направляючих повного висування для зберігання речей. Корпус комода виготовляється з якісної ДСП, фасад - з МДФ.
Модульні меблі Кантрі Світ Меблів - шикарні меблі для будь-якої кімнати. Розкішні і стильні, надійні і довговічні, вони довгі роки будуть приносити радість, гостинно зустрічаючи Вас і Ваших друзів в передпокої. Переважання прямокутних форм і чітких строгих ліній в дизайні, наявність витончених різьблених карнизів та невеликі стильні ручки на дверцятах і шухлядах - все це викликає захват і захоплення.
Матеріал виготовлення:
Колір: Сосна Водевіль
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Сосна Водевиль |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 101 см |
| Глубина комода | 45.5 см |
| Высота комода | 90.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |