






8 996 ₴
Комплект обідній Бруклін - це сучасний і якісний набір, що складається з обіднього столу і 4 стільців. Гарний дизайн комплекту з прямими лаконічними формами відмінно впишеться в будь-який класичний і сучасний інтер'єр кімнати. Елегантний вигляд виробів створить в приміщенні атмосферу гармонії і затишку. Такий набір призначений для облаштування обідньої зони на кухні, в їдальні або вітальні.
Обідній комплект Бруклін складається з столу і чотирьох стільців з м'яким сидінням. Виготовлений з масиву гевеї і МДФ шпонований.
До складу комплекту входять наступні елементи:
Габаритні розміри столу: 1100х700х740 мм
Габаритні розміри стільця: 370х430х940 мм
Матеріал виготовлення:
Додаткові характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Малайзия |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 5 |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Стул | 4 шт |
| Упаковка стула/кресла/табурета | В разобранном виде |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Орех темный |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 740 мм |
| Длина стола | 1100 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Габаритные размеры стула | |
| Высота стула с учетом спинки | 940 мм |
| Глубина стула | 430 мм |
| Ширина стула | 370 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет | |
| Цвет обивки | Світло-коричневий |