

9 955 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРІЯ СВІТ МЕБЛІВ
Ліжко двоспальне Марія - елемент модульної системи Марія.
Розмір спального місця 160х200 см. Ліжко комплектується каркасом СМ.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Спальня Марія Світ Меблів - комплект меблів в спальню модульної системи Mariya Svit Mebliv від фабрики «Світ Меблів - Україна». Виготовляється в контрастному кольорі дуб Борас / біле золото. Характеризується ефектним дизайном, строгими геометричними лініями і оригінальними вирізами замість ручок. Використовуються напрямні повного висування.
Корпус: дуб борас (ДСП).
Фасади: біле золото (МДФ).
Розміри:
Розмір спального місця: 160х200 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Производитель | Світ Меблів |
| Цвет (оттенок) мебели | Белое золото, Дуб борас |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206.2 см |
| Ширина кровати | 164.2 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 97.5 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | МДФ |
| Корпус (каркас) | МДФ |