

6 376 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРІЯ СВІТ МЕБЛІВ
Комод з ДСП/МДФ в спальню, вітальню, дитячу Марія Світ Меблів
Комод Марія Світ Меблів - елемент модульної системи Марія. Він виконаний у світлих глянцевих тонах та має корпус деревної текстури. Виглядає дуже стильно та сучасно. Має 4 висувні ящики.
Спальня Марія Світ Меблів - комплект меблів в спальню модульної системи Mariya Svit Mebliv від фабрики «Світ Меблів - Україна». Виготовляється в контрастному кольорі дуб Борас / біле золото. Характеризується ефектним дизайном, строгими геометричними лініями і оригінальними вирізами замість ручок. Використовуються напрямні повного висування.
Корпус: дуб борас (ДСП).
Фасади: біле золото (МДФ).
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Высота комода | 86.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |