

4 035 ₴
Люстро (дзеркало) на стіну Люстро 2 Світ Меблів
Люстро 2 фабрики Світ Меблів - красиве, вишукане дзеркало. Корпус дзеркала виконаний в кольорі золото. Люстро додасть інтер'єру затишку та стане прикрасою будь-якої кімнати.
Меблева фабрика "Світ меблів" (Svit Mebliv) зарекомендувала себе, як виробник високоякісних меблів на ринку України. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні, а різноманітність кольорів і дизайнів дозволить підібрати меблі на будь-який смак, і при цьому заощадити сімейний бюджет, адже не дивлячись на високу якість, меблі мають доступні ціни.
Рама люстра виготовлена з поліуретану.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Золотистый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 670 мм |
| Толщина | 70 мм |
| Высота | 940 мм |