


2 604 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ASCET ARTINHEAD АЛЯСКА
Тумба приліжкова в спальню Ascet ламінована ДСП аляска Artinhead
Колекція Ascet лаконічна та функціональна. Меблі з цієї колекції чудово доповнять інтер’єр в стилі “лофт”. Прості форми, прямі лінії та універсальні кольори роблять колекцію простою та зрозумілою для користувача, а доступність продукції стане приємним бонусом для гаманця. Нічого зайвого, тільки зручність.
Тумба Ascet невисока та міцна. Встановлена на металевій опорі. Має два висувних ящики на телескопічних направляючих. Чорні металеві ручки чудово поєднуються з чорною опорою та розставляють візуальні акценти.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Аляска |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 42.5 см |
| Ширина тумбы | 48 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |