

5 760 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ASCET ARTINHEAD АЛЯСКА
Комод у спальню з ламінованої ДСП Ascet 1200 аляска Artinhead
Колекція Ascet лаконічна та функціональна. Меблі з цієї колекції чудово доповнять інтер’єр в стилі “лофт”. Прості форми, прямі лінії та універсальні кольори роблять колекцію простою та зрозумілою для користувача, а доступність продукції стане приємним бонусом для гаманця. Нічого зайвого, тільки зручність.
Комод Ascet 1200 має три висувні ящики та додатковий відділ збоку за розпашними дверцятами. Опора комоду – суцільнометалева конструкція. Всі матеріали екологічні та безпечні.
Матеріал виготовлення комода:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Аляска |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 70 см |
| Глубина комода | 42.5 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |