

8 310 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ASCET ARTINHEAD ГРАФІТ
Ліжко полуторне з ламінованої ДСП Ascet 140x200 графіт Artinhead (без матраца)
Колекція Ascet лаконічна та функціональна. Меблі з цієї колекції чудово доповнять інтер’єр в стилі “лофт”. Прості форми, прямі лінії та універсальні кольори роблять колекцію простою та зрозумілою для користувача, а доступність продукції стане приємним бонусом для гаманця. Нічого зайвого, тільки зручність.
Ліжко Ascet — міцне, надійне та практичне. Ліжко устатковано рівною гладенькою спинкою, металевими ніжками та ламельним блоком. Матеріали, з яких виконано ліжко, екологічні, безпечні та гіпоалергенні.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Матеріал виготовлення ліжка:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 140х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 140х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | полуторная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 100 см |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 147 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |