

5 448 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ASCET ARTINHEAD ГРАФІТ
Пенал у спальню, вітальню з ламінованої ДСП Ascet графіт Artinhead
Колекція Ascet лаконічна та функціональна. Меблі з цієї колекції чудово доповнять інтер’єр в стилі “лофт”. Прості форми, прямі лінії та універсальні кольори роблять колекцію простою та зрозумілою для користувача, а доступність продукції стане приємним бонусом для гаманця. Нічого зайвого, тільки зручність.
Пенал Ascet з п’ятьма полицями всередині. Великі розпашні дверцята декоровано чорною металевою ручкою. Встановлений на міцну металеву опору.
Матеріал виготовлення пенала:
Колір:
Габаритні розміри пенала:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2000 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 590 мм |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |