

3 174 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ASCET ARTINHEAD УРБАН ЛАЙТ
Стіл туалетний в спальню, передпокій з ламінованої ДСП Ascet урбан лайт Artinhead
Колекція Ascet лаконічна та функціональна. Меблі з цієї колекції чудово доповнять інтер’єр в стилі “лофт”. Прості форми, прямі лінії та універсальні кольори роблять колекцію простою та зрозумілою для користувача, а доступність продукції стане приємним бонусом для гаманця. Нічого зайвого, тільки зручність.
Стіл туалетний Ascet. Чудово доповнить інтер’ер в стилі лофт. Металеві стійкі опори, два зручних висувних ящики, декорованих чорними металевими ручками. Стіл універсальний та компактний. Якісні матеріали гарантують довгий термін експлуатації.
Комплектація:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Урбан Лайт |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Пуфик | Нет |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом столешницы | 77.5 см |
| Глубина столика | 42.5 см |
| Длина столика | 102 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |