

2 664 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ASCET ARTINHEAD ФАЄРВУД
Стіл письмовий в спальню, кабінет з ламінованої ДСП Ascet фаєрвуд Artinhead
Колекція Ascet лаконічна та функціональна. Меблі з цієї колекції чудово доповнять інтер’єр в стилі “лофт”. Прості форми, прямі лінії та універсальні кольори роблять колекцію простою та зрозумілою для користувача, а доступність продукції стане приємним бонусом для гаманця. Нічого зайвого, тільки зручність.
Стіл письмовий Ascet. Оригінальний письмовий стіл на опорах з металевої труби. Простий та міцний. Дві полиці дозволяють прибрати зі столу зайві речі, а відсутність бокових панелей не обтяжує простір в кімнаті.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 730 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 730 мм |
| Глубина столешницы | 500 мм |
| Длина столешницы | 1400 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина столешницы | 16 |
| Цвет (оттенок) мебели | Фаєрвуд |