


8 099 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ SWAN ARTINHEAD КАТАЛОНСЬКИЙ ЖОВТИЙ
Ліжко двоспальне з ДСП / МДФ Swan 160x200 дуб тахо / каталонський жовтий Artinhead (без матраца)
Колекція Swan — сучасне та сміливе дизайнерське рішення. Оригінальна текстура фасадних поверхонь та свіжі, природні кольори в поєднанні з унікальними металевими деталями перетворять Ваш інтер’єр в модне та комфортне житло. Використання якісних та надійних матеріалів забезпечує довгу експлуатацію продукції. Покриття “софт-тач” подарує вам приємні тактильні відчуття.
Ліжко двоспальне Swan подарує Вам комфортний відпочинок після насиченого дня! Прикрасить кімнату та заохотить до продуктивного сну.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Матеріал виготовлення ліжка:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Тахо / Каталонский желтый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 167 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Изножье кровати | МДФ |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |